Передпокій

Linda_2 Linda_1

Набори для передпокоїв від меблевої фабрики Mebel Star – це оптимальне поєднання зручності, естетичності та відмінних експлуатаційних характеристик усіх модулів.

Технічним показникам ми приділяємо підвищену увагу, адже меблі для передпокою постійно піддаються випробуванням і повинні витримувати підвищені навантаження в умовах щоденної активної експлуатації. 

Ми цінуємо довіру клієнтів і тому підходимо до виготовлення передпокоїв з особливою відповідальністю. На всіх етапах виробництва майбутні вироби проходять жорсткий контроль. Для нас важливо все: і добротні плитні матеріали, і якісна ламінація, і ретельна обробка кромкою торців, і надійна фурнітура.

Меблі для передпокоїв повинні бути максимально функціональними, адже саме тут ми зберігаємо безліч речей, які можуть знадобитися будь-якої миті: сезонний верхній одяг, взуття, сумки тощо. Тому в наших передпокоях передбачені шафа для одягу, відкрита вішалка, взуттєва тумба, полиця під головні убори. При цьому, оскільки в обмеженому просторі передпокоїв цінний кожен сантиметр, кожен предмет має досить компактні розміри.

Замовивши передпокій у нас, ви будете впевнені, що придбали надійний та гарний меблевий гарнітур, оптимальний за функціоналом та доступний за ціною.